...
Připomínky

Prosím vás: Nepište mi různé dotazy na můj osobní email, tam zasílejte pouze různé připomínky aj.(puskasova.irena@seznam.cz). Místo na dotazy máte zde na blogu (zde) brzy na část otázek odpovím!

Nepište mi stále o spřátelování =D Nevím vůbec o co jde. Prosím, vysvětli mi to někdo?
Email plně otevřen pro vaše vysvětlivky puskasova.irena@seznam.cz

Funkce Návštěvní Kniha spuštěna.

Vážně ani já sama nechápu, jak jsme se mohli tolik zdržet, ještě k tomu jsem porušila prac. morálku.

24. července 2009 v 10:26 | Babička Irena
Nazdar sláva (dlouhého) výletu!

Ahoj všichni výletníci a výletnice! V pondělí, jak jsem uvedla, jsem odcestovala na chatu.
První den byl tak príma že jsem ani netušila, co mě vlastně bude ještě čekat
Mé zážitky, co sepisuji pro blog dám do toho perexu nebo jak

Pondělí, 20.července
- V deset hodin ráno pro mě a pro dědu přijeli naši stáří známi kterým jsme v Praze pronajali chatu, už je z toho důvodu, že mi bydlíme od naší chaty 300 večných kilometrů!
Nějak jsme honem rychle odcestovali aby jsme na chatě byli co nejdřívě a aby jsme si mohli užívat krásného prostředí. Cestou jsme nestavili, chtěla jsem aby náš řidič zastavil u 9 křížů , nějak mi ale nevyhověl a jeli jsme dlouhou cestou dál! Cesta byla vážně dlouhá, už jsem ji chtěla mít zasebou!.

- Kolem jedné hodiny už vidím v pozadí naši krásnou,velikánskou chatku, tu, co stojí daleko od civilizace, ještě k tomu na samotě u lesa! Vystoupili jsme z auta a začali jsme se kochat krajinou. Vzala jsem si svůj kufřík a vešla jsem do naší chatky! Šla jsem do druhého patra, do naší bývalé společné ložničky. Kufr jsem nechala ležet ve dveří, hupla jsem na postel a ani nevím jak, usnula jsem!
- Povím vám, že spát zhruba 24 hodin není moc normální!

Úterý, 21 července
- Spím a spím a spím! Naráz se probudím kolem osmé ráno. A je mi strašně blbě. A to dneska máme odcestovat zpátky domů! Aniž bych si včera nějak užívala. Sedí u mě můj manžel,drží mne pevně za ruku, a co si mi mrmle o tom že na to mám ještě dost času. Nechápala jsem. Zeptala jsem se ho, co se vlastně děje a on mi něco odpověděl.
- Během hodiny jsem usnula, vzbudila mě tiché houkání sanitky. Páni ze sanitky mě na ložili na ten nosič a už už mě brali do sanitky. Zapla se siréna, já jsem se lekla jak něco!
A vůebc jsem nic nevěděla, ani proč jsem spala ani proč jedu sanitkou!
V sanitce za mnou přišel kamarád Vojta. On je ještě saniťák? Řekla jsem si - Vojta to je ten, kterému jsme pronajmuli tu chatu, jemu ajeho manželce. Sedl si vedle mě a řekl mi, že dneska do práce nepůjdu, že si mám doma lehhnout v klidu a vyspat se. V noci z pondělí na úterý jsem měla jakousi migrénu těžkou nebo co. Jak tak seděl zamumlal že už jsme před našim barákem, ještě mi do ucha zašeptal, že mne už dlouho miluje. Vyložili mne doma, dovedli do obývaku a já si lehla! A už jsem normálně pokračovala v denním životě. :) A dokonce jsem šla do práce.


Co z toho výletu plyne?


- Já sama nevím! Nic moc si nepamatuju, jen vím, že jsem zažila něco poprvé tak něco zvláštního. Ano toto nebyl sen - byl to fakt a já jsem většinu prospala. Zdá se mi že to není ani možné, to co se mi stalo, je to jak smyšlené ale jaksi není :D Vedle mě teď sedí manžel, říka že to co mi řekl Vojta v sanitce, není snad ani možné.....Ale je! A to je konec mého výletu - poněkud divného výletu
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SaaaBinKa* SaaaBinKa* | Web | 27. července 2009 v 16:33 | Reagovat

Hej lol.. ale jako poklona, na to kolik vám je píšete dobře =) Moje mamka na počítači neumí xDD

2 adrianne adrianne | Web | 1. srpna 2009 v 15:11 | Reagovat

Dost divný :C

3 Marie Marie | 7. srpna 2009 v 17:36 | Reagovat

Obdivuju Vás, za vaši modernost =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama